21 اپلیکیشن برتر سال 2018


 بازدید: 2.4k
 تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین، ۱۳۹۷، ۱:۰۷ ب.ظ
21 اپلیکیشن برتر سال 2018

برخی از اپلیکیشن های گوگل پلی استور بسیار محبوب شده اند و کاربران آنها را در زمینه های مختلف انتخاب اول خود قرار می دهند. برای آشنایی شما با این اپلیکیشن های معتبر، لیست 21 اپلیکیشن برتر سال 2018 را در این مقاله خواهید دید:
1.اپلیکیشن آغازگر : Nova Launcher
2.اپلیکیشن دستیار: Google Assistant
این اپلیکیشن شامل بیش از 30 دستور صوتی بسیار مفید است که برای پرسیدن سوال، بازی کردن و ... بکار می آیند.
3.اپلیکیشن کیبورد: Swiftkey
4.اپلیکیشن صحبت کردن ویدئویی: Google Duo
5.اپلیکیشن دریافت نت: Evernote
6.اپلیکیشن آفیس: WPS Office +PDF
7.اپلیکیشن آب و هوا: Google News & Weather
8.اپلیکیشن مدیریت فایل: ES File Explorer
ES File Explorer یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های مدیریت فایل با تمام ویژگی های لازم است. یک فضای آنالیز دارد که با استفاده از آن می توانید بخشی از حجم حافظه خود را آزاد کنید. اپ منیجری دارد که با استفاده از آن می توان اپلیکیشن ها را حذف کرد یا از آنها پشتیبان گرفت. از همه مهمتر، با استفاده از این اپ می توان به بخش های مختلف گوشی بطور کامل دسترسی داشت.

بعنوان مثال اگر فایلی را به گوشی منتقل کردید ولی نمی توان آن را در فولدر دانلود، گالری و ... پیدا کنید، ES File Explorer قادر به نشان دادن تمام فایل هایی است که در گوشی پنهان شده اند و دسترسی شما را به آنها راحت می کند.9.اپلیکیشن ذخیره ابری: Google Drive
10.اپلیکیشن پیام رسان لحظه‌ای: WhatsApp
11.اپلیکیشن مرورگر: Google Chrome
12.اپلیکیشن به اشتراک گذاری فایل: Xender
13.اپلیکیشن پخش ویدئویی: MX Player
14.اپلیکیشن نقشه: Google Maps
15.اپلیکیشن ویرایشگر عکس: PicsArt
با بیش از 100 میلیون دانلود، PicsArt یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ویرایش عکس است. از جمله ویژگی های آن می توان اختلاط رنگ ها، به حالت نقاشی در آوردن، برچسب ها، قاب ها، برش زدن، ابزار کلون، کج کردن، سه بعدی کردن و بسیاری دیگر را نام برد.
16.اپلیکیشن کنترل ریموت: Unified Remote
17.اپلیکیشن خواندن RSS: Feedly
18.اپلیکیشن مدیریت پسورد: LastPass
19.اپلیکیشن کشف موزیک: Shazam
20.اپلیکیشن اتوماسیون وظایف: Automate
21.اپلیکیشن اسکنر: Tiny Scanner
Tiny Scanner می تواند هر نوع فایل سند را بصورت عکس یا pdf ذخیره کند. این اپلیکیشن ویژگی های خوبی مثل اسکن رنگی، خاکستری و سیاه و سفید و همچنین حذف لبه های فایل اسکن شده، تنظیم سایز صفحه، ذخیره اسکن ها بر اساس زمان و ... را دارد. اپلیکیشن طوری بهینه سازی شده است تا سریع کار کند و می توانید برای بالا بردن سطح امنیت فایل ها به آنها رمز دهید.به دوستان خود بگوئید: