حل مشکل پیغام Your device will lose protection در محصولات ESET


 بازدید: 516
 تاریخ انتشار: ۹ تیر، ۱۴۰۱، ۱۲:۵۶ ب.ظ
حل مشکل پیغام Your device will lose protection در محصولات ESET

اگر از ویندوز 7 و پایینتر استفاده می کنید ممکن است با خطا زرد رنگی در صفحه home با متن Your device will lose protection  مشاهده کنید و در زیر آن نوشته شده  this product will no longer be supported on your outdated version of Microsoft windows. your device will soon lose protection

این خطا همانطور که در متن اشاره شده مربوط به بروز نبودن نسخه ویندوز تان است بدلیل آپدیت نشدن این ویندوز و منسوخ شدن آن به وسیله مایکروسافت دیگر آپدیتی از این شرکت برای این ویندوز منتشر نمی شود

این پیغام آنقدر جدی نیست و اگر حساس هستید که چرا آنتی ویروس من سبز رنگ و محافظت شده نیست بهتر است در ادامه این آموزش همراه ما باشید.

همچنین این نکته را متذکر می شویم این خطا هرگز به سرویس های ارائه شده و لایسنس ها نیست و فقط مربوط به آپدیت نبودن ویندوز شما است.

شما اگر ویندوزتان را به آخرین سرویس پک منتشر شده توسط مایکروسافت بروز کنید و آخرین آپدیتی که توسط این شرکت ارائه شده را انجام دهید با این پیغام مواجه نخواهید شد!  اگر به هر دلیلی نمی توانید خود ویندوز را آپدیت کنید ما در این قسمت دو فایل مهم که توسط مایکروسافت منتشر شده را در اختیارتان قرار میدهیم با دانلود این فایل ها و نصب آن بر روی ویندوز مشکل پیغام زرد رنگ آنتی ویروستان حل خواهد شد

در مرحله اول بررسی کنید که آیا ویندوز شما سرویس پک 1 باشد. دقت کنید اگر در این قسمت service pack 2 یا 3 نوشته شده باشد باشد. نیازی به دانلود فایل های سرویس پک 1 نخواهد بود زیرا شما آپدیت های بعدی مایکروسافت را دارید. در صورتی که ویندوز 7 نسخه 2009 را استفاده میکند و ویندزو شما سرویس پک نیست باید آن را به حداقل سرویس پک یک آپدیت کنید برای این کار از لینک های زیر ویندوز خود را به سرویس پک یک ارتقا دهید در صورت عدم تمایل برای آپگرید به سرویس پک 1 تمامی آموزش های زیر برای شما بی فایده خواهد بود.

چگونه بفهمیم ویندوز ما سرویس پک 1 هست یا خیر؟

برای اینکه بدانید ویندوز شما به Service Pack 1 آپگرید شده است یا خیر، روی My Computer کلیک راست کنید و گزینه آخر یعنی Properties  را کلیک کنید.

اگر عبارت service pack 1 را در قسمت اشاره شده مشاهده نکردید. از لینک زیر که توسط سایت سرزمین دانلود ارائه شده است مراحل آپگیرید به ویندوز سرویس پک 1 را طی کرده سپس ادامه اموزش را از سایت ما دنبال کنید.

پس از آپگرید شدن ویندوز پیشنهاد می کنیم یک بار ویندوز را ری استارت کنید و سپس مجد بررسی کنید آیا ویندوز شما به Service Pack 1 ارتقا پیدا کرده است یا خیر. پس از اطمینان فایل آپدیت  KB4490628 و KB4474419 را از لینک های زیر دانلود و نصب کنیدبه دوستان خود بگوئید: