اسمارت سیکوریتی پریموم

ESET®Smart Security Premium

نرم‌افزاری بی‌خطر برای کاربرانی که تماماً راغب آن هستند.،
اسمارت سیکوریتی پریموم

EDITION 2022 − Now protects smart home devices
  • نوع:
ویژگی ممتاز
رمزگذاری ایمن داده‌ها

فایل‌ها و دستگاه‌های قابل‌حمل‌تان را رمزگذاری کنید تا اطلاعاتتان تحت حفاظت فوق‌ایمن قرار گیرند، و در مواقع سرقت اطلاعات یا از دست رفتن لپ‌تاپ‌تان مصونیت داشته باشید.


نهایت حفاظت

نهایت حفاظت سایبری

تکنولوژی امروزی برای کاربرانی پیشرفته، متکی بر تعادل عالی سرعت، شناسایی و کاربردپذیری.

دارای کلیهٔ ابزارهای موردنیاز

پرداخت‌ها و هویت دیجیتالی‌تان را ایمن کنید. از لپ‌تاپ‌تان در برابر سرقت یا خسارت حفاظت کنید. بگذارید کودکان همواره دسترسی امنی به اینترنت داشته باشند، و بی‌شمار مزایای دیگر.

ایمن‌سازی داده‌های ذخیره‌شده

فایل‌ها و دستگاه‌های قابل‌حمل‌تان را رمزگذاری و در برابر سرقت یا مفقودشدن حفاظت کنید. با اطمینان با سایر سیستم‌ها مشارکت کرده و داده‌هایتان را به اشتراک بگذارید، و اینترنت را به مکانی امن‌تر تبدیل کنید.+۱۱۰ میلیون کاربر امن در جهان

۱۰۲+ جایزه معتبر VB100

۳۰ سال نوآوری

۱۳ مرکز تحقیق و توسعه جهانی

ESET
Smart Security
Premium

امنیت اینترنت بیمه شده برای ویندوز

ESET
NOD32
Antivirus

برنده جایزه آنتی ویروس برای ویندوز

برنده جایزه آنتی ویروس سفر آنلاین من را آسان تر می کند
زندگی بدون باجگیرها اطلاعات من، از ربودن امن است
حالا من می خواهم به خرید آنلاین بروم! با ESET، می توانید؛ بدون نگرانی
روتر Wi-Fi من - فقط برای من! بررسی آنچه به شبکه شما متصل است
تمام رمزهای عبور من در یک مکان ایمن ذخیره شده و تولید شده است
محتوای خصوصی من امن است با رمزگذاری پوشه ها و درایو های USB

فضای آنلاین امن تر برای شما

نرم‌افزار حفاظتی ممتاز

داوران صاحب‌نظر نرم‌افزار «ای‌سِت» را جزو بهترین نرم‌افزارهای این صنعت برمی‌شمارند، که شمار سابق جوایز VB100 «ویروس بالتین» نیز گویای همین امرست.
تکنولوژی پیشرفته

هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و سامانهٔ اعتبار بر بستر فضای ابری فقط برخی از ابزارهای جدید توسعه یافته در ۱۳ مرکز تحقیق و توسعه ما هستند.

ساخت اتحادیه اروپا

امتیازات «ای‌سِت»، نظیر یکپارچگی، قابلیت اطمینان و استقلال، همگی به خاستگاه اروپایی آن باز‌ می‌گردند و با ساختار مالکیت خصوصی ما حفظ شده‌اند.
حضور جهانی

سی سال است که در ۵ قاره از سیستم‌های شما حفاظت‌ می‌کنیم. شرکت ما در ۲۲ دفتر خود در نقاط مختلف به ۱۱۰ میلیون کاربر سرویس‌دهی‌ می‌کند که به سابقهٔ کار و اعتبار ما ایمان دارند.

اجزای نرم‌افزار

تکنولوژی اسطوره‌ای آنتی‌ویروس

با محصول ما سیستم‌های خودتان را با بهره‌گیری از ویژگی حفاظت چندلایه‌ای «ای‌سِت» که اثربخشی‌اش به مرور زمان به اثبات رسیده، و مورد اعتماد بیش از ۱۱۰ میلیون کاربر در سراسر جهان است، در برابر باج‌افزارها و انواع دیگر بدافزارها حفاظت کنید.

نمایش امکانات…

ضدویروس و ضدنرم‌افزارهای جاسوسی

سیستم‌هایتان را به شکلی پیشگیرانه در مقابل تمامی تهدیدهای دیجیتالی، از جمله ویروس‌ها، روت‌کیت‌ها، کرم‌های اینترنتی و ابزارهای جاسوسی حفاظت کنید.

اکسپلویت بلاکر (ابزار جلوگیری از سوءاستفاده)

«ای‌سِت» حملاتی که مخصوصاً برای شناسایی نشدن توسط آنتی‌ویروس طراحی شده‌اند، سد‌ می‌کند و تمام‌ لاک‌اسکرین‌ها و باج‌افزارها را از میان بر‌ می‌دارد. این ابزار در برابر حملات وارد به جستجوگرهای وب، پی‌دی‌اف‌خوان‌ها و سایر اپلیکیشن‌ها، از جمله نرم‌افزارهای برپایهٔ جاوا، از سیستم‌تان حفاظت‌ می‌کند.

اسکنر پیشرفتهٔ حافظه

این ابزار امکان تشخیص بهتر بدافزارهای دائمی را که از لایه‌های رمزگذاری متعدد برای مخفی‌سازی خود استفاده‌ می‌کنند، فراهم‌ می‌کند.

اسکن در حالت آماده‌به‌کار

این ابزار با اسکن‌ کامل سیستم‌تان در زمان عدم استفاده از رایانه، به عملکرد سیستم کمک‌ می‌کند. همچنین، در تشخیص تهدیدهای بالقوه و غیرفعالی که ممکن است به سیستم آسیب بزنند نیز کمک‌کننده است.

اسکنر UEFI

این ابزار هم سیستم را در مقابل تهدیدهای عمیق‌تر، حتی قبل از راه‌اندازی ویندوز (در سیستم‌هایی که رابط سیستم UEFI دارند) حفاظت‌ می‌کند.

اسکن در حین دانلود

این ویژگی با اسکن انواع خاص فایل‌ها (مثل فایل‌های فشرده) در حین دانلود، از زمان دانلود‌ می‌کاهد.

اسکن قدرت‌گرفته از فضای ابری

این ویژگی با تهیه فهرستی از فایل‌های امن بر اساس پایگاه اطلاعاتی اعتبار فایل‌های «ای‌سِت لایو گرید ®» سرعت اسکن را‌ می‌افزاید. همچنین، با مقایسهٔ بدافزارهای ناشناخته با سامانهٔ اعتبار برپایهٔ فضای ابری ما، براساس رفتارشان به شکلی پیشگیرانه آنها را متوقف‌ می‌کند.

سامانهٔ پیشگیری از نفوذ برپایهٔ‌ هاست (HIPS)

این سامانه اجازه‌ می‌دهد تا رفتار سیستم‌تان را با جزئیات بیشتری به دلخواه خودتان تغییر دهید. همچنین، امکان تعیین قوانینی برای ریجستری، پردازش‌ها و برنامه‌های فعال سیستم فراهم‌ می‌کند تا وضعیت امنیتی سیستم‌تان را برای بهبود عملکردش اصلاح کنید.

ابزار حفاظت در برابر حملات برپایهٔ اسکریپت

این ابزار حملات اسکریپت‌های متجاوزی که سعی دارند از پاورشل ویندوز سوءاستفاده کنند، شناسایی‌ می‌کند. همچنین، جاوااسکریپت‌های متجاوزی که‌ می‌توانند از طریق جستجوگرتان حمله کنند، تشخیص‌ می‌دهد. این ابزار مرورگرهای فایرفاکس، گوگل کروم، ماکروسافت اینترنت اکسپلورر و ماکروسافت اج را پشتیبانی‌ می‌کند.

حفظ حریم خصوصی

این ویژگی جلوی هکرها را‌ می‌گیرد تا از پسوردهایتان سوءاستفاده نکنند. با وجود این ابزار‌ می‌توانید خدمات بانکداری و خریدهای آنلاین را با اطمینان خاطر انجام دهید. همچنین، از دسترسی کودکان به محتواهای آنلاین نامناسب جلوگیری‌ می‌کند.

نمایش امکانات…

داده‌های ایمن PREMIUM

این ابزار این امکان را به شما‌ می‌دهد تا فایل‌ها و دستگاه‌های قابل‌حمل‌تان، مانند فلش‌های یواسی‌بی، را رمزدار کنید. بعلاوه، در مواقع از دست رفتن فلش یا لپ‌تاپ، از داده‌ها در برابر سرقت حفاظت‌ می‌کند، و امکان مشارکت و اشتراک‌گذاری ایمن داده‌ها را نیز فراهم‌ می‌کند.

فایروال

فایرول نرم‌افزار «ای‌سِت» مانع از دسترسی غیرمجاز به رایانه و سوءاستفاده از اطلاعات شخصی‌تان‌ می‌شود.

آنتی‌فیشینگ

این ابزار حریم خصوصی‌تان را حفظ‌ می‌کند و از دارایی‌تان در مقابل سایت‌های جعلی که سعی دارند اطلاعات حساسی مثل نام‌‌های کاربری، پسوردها یا اطلاعات ریز بانکی را بدست آورند، حفاظت‌ می‌کند.

حفاظت وب‌کم

این ابزار همواره تمام پردازش‌ها و اپلیکیشن‌های فعال را زیر نظر دارد تا ببیند کدام یک می‌خواهند از وب‌کم‌تان استفاده کنند. در مواقعی که سعی غیرمنتظره‌ای برای دسترسی به وب‌کم صورت گیرد، به شما هشدار‌ می‌دهد، و اجازه‌ می‌دهد تا جلوی آن را بگیرید.

حفاظت در برابر حملات شبکه

علاوه بر فایروال، این ابزار هم بطور خودکار رایانه را در برابر ترافیک‌های تهدیدکننده شبکه حفاظت‌ می‌کند و جلوی تهدیدهایی که در ترافیک‌های خطرناک آشکار‌ می‌شوند،‌ می‌گیرد.

سپر باج‌افزارها

این ویژگی با بدافزارهایی مقابله‌ می‌کند که سعی دارند اطلاعات شخصی‌تان را قفل کنند و برای باز کردن قفل از شما «باج»‌ می‌خواهند.

حفاظت بوت‌نت

لایه امنیتی افزوده‌شده‌ای که سیستم‌تان را در مقابل بدافزار بوت‌نت محفوظ نگه‌ می‌دارد – در واقع، این ابزار رایانه‌تان را حفاظت‌ می‌کند تا توسط جاسوس‌ها و حملات شبکه مورد سوءاستفاده قرار نگیرد. این ابزار به لطف سیگنچرهای شبکه از نوع جدید تشخیص برای انسداد هر چه سریع‌تر ترافیک‌های تهدیدآمیز بهره‌ می‌گیرد.

آنتی‌اسپم

جلوی مسدود شدن صندوق پستی شما توسط ایمیل های ناخواسته را میگیرد

مدیریت پسوردها PREMIUM

این ابزار «ای‌سِت» کمک‌ می‌کند تا پسوردها را ذخیره و سامان‌دهی کنید، بطور خودکار فرم‌ها را پر کنید، و پسوردهای رمزدارشدهٔ بسیار قوی برای امنیت بیشتر تولید کنید. علاوه بر ویندوز پی‌سی،‌ می‌توانید این ابزار را روی سیستم‌های عامل مکینتاش، اندروید و آی‌او‌اس دانلود و استفاده کنید.

حفاظت بانکداری و پرداخت بهبودیافته

این ابزار «ای‌سِت» دارای جستجوگری با امنیت ویژه است که‌ می‌توانید با آن با اطمینان بصورت آنلاین پرداخت کنید. این ابزار بطور خودکار در بانکداری اینترنتی و حین دسترسی به کریپتووالت‌های بر بستر وب از شما حفاظت‌ می‌کند. افزون بر این، ارتباط بین کیبورد و جستجوگر را در تراکنش‌های امن‌تر رمزدار‌ می‌کند. بعلاوه، شما را در برابر کی‌لاگرها نیز حفاظت‌ می‌کند.

شبکهٔ خارج‌ازمنزل

این ویژگی وقتی به شبکه‌ای ناشناخته وصل‌ می‌شوید به شما هشدار‌ می‌دهد و وادارتان‌ می‌کند تا سیستم‌تان را وارد حالت «حفاظت جدی» کنید که دستگاه ارتباطی‌تان را برای سایر رایانه‌های متصل به همان شبکه غیرقابل‌رویت‌ می‌کند.

کنترل دستگاه

این ویژگی اجازه‌ می‌دهد تا از کپی‌برداری غیرمجاز اطلاعات شخصی‌تان به دستگاه‌های خارجی جلوگیری کنید. همچنین، بتوانید دستگاه‌های ذخیره‌سازی داده (مثل سی‌دی، دی‌وی‌دی، فلش و ‌هاردهای اکسترنال) را بلاک کنید. علاوه بر اینها، اجازه‌ می‌دهد تا دستگاه‌هایی که از طریق بلوتوث، فایروایر و پورت‌های سریال یا موازی وصل‌ می‌شوند نیز بلاک کنید.

مانیتور خانگی متصل به شبکه

این ویژگی امکان‌ می‌دهد تا مودم (روتر) خانگی‌تان را از نظر حساسیت‌ها تست کنید، مانند پسوردهای ضعیف یا فریم‌ویرهای به‌روزنشده، و راه‌حل‌هایی در اختیارتان‌ می‌گذارد. همچنین، فهرستی از دستگاه‌های متصل به مودم (گوشی، وسایل قابل‌اتصال به اینترنت و غیره) سهل‌الحصول را ارائه‌ می‌دهد تا نشان دهد چه کسانی به آنها متصل‌اند. علاوه بر اینها،‌ می‌توانید دستگاه‌های هوشمندتان را برای یافتن‌ها حساسیت‌ها اسکن کنید، و راه‌حل‌هایی برای حل مشکلات احتمالی پیشنهاد‌ می‌دهد.

ضدسرقت

با ردگیری و مکان‌یابی رایانهٔ گمشده‌تان در مواقع مفقود شدن یا به سرقت رفتن، امن‌تر بمانید، و از طریق دوربین داخلی لپ‌تاپ‌تان سارقین را شناسایی کنید.

نمایش امکانات…

ردگیری مکان (لوکیشن ترکینگ)

این ابزار اجازه‌ می‌دهد تا دستگاه‌تان را از طریق رابط «ای‌سِت آنتی‌ثفت» (یا ابزار ضدسرقت ای‌سِت) به نشانی “my.eset.com” به عنوان دستگاه گمشده علامت بزنید تا پایش خودکار آغاز شود. موقعی که دستگاهتان آنلاین شود این ابزار موقعیت دستگاهتان را براساس شبکه‌های وای‌فای درون‌ محدوده نمایش‌ می‌دهد. همچنین،‌ می‌توانید از طریق ابزار ضدسرقت این نر‌م‌افزار به نشانی “my.eset.com” به اطلاعات گردآوری‌شده دسترسی پیدا کنید.

ناظر فعالیت‌های لپ‌تاپ

این ویژگی امکان‌ می‌دهد تا از طریق دوربین داخلی لپ‌تاپ‌تان سارقین را ببینید. این ابزار اسنپ‌شات‌های صفحه نمایش لپ‌تاپ گمشده را جمع‌ می‌کند و تمام تصاویر و اسنپ‌شات‌های اخیر را در رابط وب به نشانی “my.eset.com” ذخیره‌ می‌کند.

بهینه‌سازی ضدسرقت

این ویژگی اجازه‌ می‌دهد تا براحتی ابزار ضدسرقت را برای حداکثر حفاظت تنظیم یا پیکربندی کنید. همچنین، به‌سادگی پسوردهای سامانهٔ اتولاگین ویندوز و حساب کاربری سیستم عامل‌ را پیکربندی کنید. این ابزار با اجبار کردن به تغییر تنظیمات کلیدی سیستم افزایش سطح امنیت سیستم‌تان را راحت‌تر‌ می‌کند.

پیام‌رسانی یکطرفه

در آدرس اینترنتی “my.eset.com”، پیامی ایجاد کنید و آن را روی صفحه نمایش دستگاه گمشده‌تان نمایش دهید – تا احتمال پیدا کردنش را بیشتر کنید.

مصرف انرژی ناچیز

بدون احساس هیچ کنُدی در عملکرد ویندوز، بازی کنید، کار کنید و در اینترنت بگردید. با گذاشتن سیستم در حالت پاورسیور، مدت بیشتری‌ می‌توانید از باتری استفاده کنید و در اینترنت بمانید، و بدون نمایش صفحات پاپ‌آپ مزاحم، از بازی کردن لذت ببرید.

نمایش امکانات…

فضای محدود سیستم

این نرم‌افزار عملکرد بالای سیستم را حفظ و طول عمر سخت‌افزار را‌ می‌افزاید. با هر نوع محیط سیستمی سازگاری دارد. همچنین، چون حجم فایل‌های آپدیت کمی دارد، در مصرف اینترنت صرفه‌جویی‌ می‌کند.

پشتیبانی از لپ‌تاپ

این نرم‌افزار تمام پنجره‌های پاپ‌آپ، آپدیت‌ها و فعالیت‌های درگیرکنندهٔ غیرقابل‌ردگیری را برای حفاظت از منابع سیستم به تعویق می‌اندازد تا بتوانید مدت بیشتری آنلاین بمانید و از باتری‌تان استفاده کنید.

حالت گیمِر

اگر هر برنامه‌ای در حالت تمام‌صفحه در حال اجرا باشد، نسخهٔ ممتاز «ای‌سِت اسمارت سکیوریتی» بطور خودکار وارد حالت «بی‌صدا»‌ می‌شود. آپدیت‌ها و اعلانات سیستم هم به تعویق‌ می‌افتند تا منابع سیستم‌تان برای گیم، نمایش ویدئو، عکس یا فایل‌های پاورپوینتی حفظ شوند.

نصب و فراموشی تنظیمات

نرم‌افزار امنیتی ما که به‌سادگی نصب، بازسازی و ارتقادهی‌ می‌شود، برای تنظیم سادهٔ کلیهٔ فعالیت‌های عادی سیستم نیز طراحی شده است. اگر تمایل داشته باشید،‌ می‌توانید پروفایل‌تان را با ۱۵۰ تنظیمات کامل تنظیم کنید تا عملکرد سیستم بهبود یابد.

نمایش امکانات…

راه‌حلی تک‌کلیکی

این ویژگی «ای‌سِت» اجازه‌ می‌دهد وضعیت حفاظتی سیستم را ببینید و به پرکاربردترین ابزارها از تمام صفحات نمایش که راه‌حل‌های تک‌کلیکی را برای مشکلات احتمالی در اختیارتان‌ می‌گذارد، دسترسی پیدا کنید.

تنظیماتی برای کاربران پیشرفته

«ای‌سِت» تنظیمات امنیتی کاملی متناسب با نیازتان ارائه‌ می‌کند که به شما اجازه‌ می‌دهند تا حداکثر عمق اسکن، زمان اسکن، و اندازهٔ فایل‌های ساده و فشردهٔ اسکن‌شده و بسیاری از چیزهای دیگر را تعریف کنید.

ای‌سِت سیس‌اینِسپِکتر®

ابزار تشخیصی پیشرفته‌ای که اطلاعات حیاتی را از سیستم دریافت‌ می‌کند تا طیف وسیعی از مشکلات امنیتی و تطبیق‌پذیری را رفع کند.

ارتقادهی یکپارچهٔ محصول

این نرم‌افزار از فناوری‌های حفاظت جدید به محض اینکه در دسترس قرار بگیرند برای سطح امنیت همواره بالا بهره‌ می‌گیرد.

گزارش امنیت- جدید

این قابلیت امکان نظارت ماهیانه بر نحوهٔ حفاظت «ای‌سِت» از رایانه‌تان را فراهم‌ می‌کند. این گزارش اجمالی شامل اطلاعاتی دربارهٔ تهدیدهای شناسایی‌شده، صفحات وب بلاک‌شده، ایمیل‌های جاسوسی مسدودشده، دسترسی‌های بلاک‌شده به وب‌کم، و غیره است.

لایسنس منیجر

این ابزار امکان مشاهده، مدیریت و ارتباط با لایسنس‌ها و برنامه‌های نصب‌شدهٔ «ای‌سِت» را مستقیماً از طریق پورتال ساده “my.eset.com” فراهم‌ می‌کند.

لطفا ایمیل و نام خود را وارد نمائید سپس دکمه ارسال را بزنید.