چگونه سایت بلاک شده توسط نود 32 را باز کنیم؟


 بازدید: 451
 تاریخ انتشار: ۹ تیر، ۱۴۰۱، ۲:۴۸ ب.ظ
چگونه سایت بلاک شده توسط نود 32 را باز کنیم؟

چگونه سایت بلاک شده توسط نود 32 را باز کنیم؟: ممکن است شما نیز با خطا آشنای Website is blocked زمانی که یک سایت ایرانی را باز می کنید و نرم افزار نود 32 روی سیستم نصب دارید مواجه شده باشید. گاه این مسدود سازی به دلیل رعایت نشدن قانون نشر توسط نود 32 مسدود شوند یا گاهی به دلیل فروش غیر مجاز برای خرید لایسنس نود 32 یک سایتی که محصولات آنتی ویروس نود 32 را ارائه میدهد توسط ESET مسدود شده باشد. حال به هر دلیل شما تمایل دارید آن سایت را بدون دردسر باز کنید که ما در ادامه به شما آموزش میدهیم که چگونه سایت بلاک شده توسط نود 32 را باز کنید.

در ابتدا آنتی ویروس خود را باز کنید

کلید F5 را روی صفحه کلید خود فشار دهید تا پنجره Advanced setup باز شود.

روی Web and Email → Web access protection کلیک کنید

روی علامت + URL Address Management کلیک کنید و در ادامه از بخشAddress list روی گزینه Edit کلیک کنید.

در ادامه List of addresses excluded from content scan را انتخاب کرده سپس روی گزینه Edit کلیک کنید.

از بخش Edit list روی گزینه Add کلیک کنید

در مثال بالا ادرس eset.com در لیست سفید قرار دارد دقت کنید در بین آدرس دو ستاره ( * ) قرار دارد این به این معنی است هر عبارت یا نشانه ای قبل و بعد از این آدرس وارد شده باشد دیگر در لیست بلاک قرار نمیگیرد آما اگر فقط همان ادرس دامنه بدون ستاره باشد فقط همان ادرس در لیست بلاک شده قرار نخواهد گرفت. شما می توانید به جای آدرس eset.com هر آدرسی که خودتان تمایل دارید وارد کنید تا از لیست مسدود  خارج شود

توجه:

پیشنهاد میشود هرگز سایتی که از ماهیت آن با خبر نیستید در لیست جلوگیری از مسدود سازی ESET قرار ندهید زیرا ممکن است برخی سایت هایی که مسدود شده هستند اقدامانتی نظیر هک اطلاعات شخصی و بانکی و… در کارنامه این سایت ها وجود داشته باشد.به دوستان خود بگوئید: